İnsan Kaynakları 26 OCAK 2015 / 05:19

SolidWorks’ün yeni CEO'su Bassi

Dassault Systèmes, 3D tasarım yazılımı markası SolidWorks’e CEO olarak Gian Paolo Bassi'nin atandığını duyurdu. Dassault Systèmes’in Katma Değerli Çözümler Satış Kanalından Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Bertrand Sicot'nun yerine geçen Bassi, SolidWorks’ün masaüstü ve bulut için tasarlanacak ürün ve stratejilerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak. SolidWorks'ün eski CEO'su Bertrand Sicot ise Dassault Systèmes'in Katma Değerli Hizmetler Satış Kanalından Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu ve 36 ülkede 500'den fazla iş ortağını kapsayan bu dolaylı satış ağını yönetmeye başladı.

3D, CAD ve PLM uygulamaları geliştirme alanında 25 yılı aşan deneyime sahip olan Gian Paolo Bassi, SolidWorks Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Dassault Systèmes'e katıldığı 2011'den bu yana SolidWorks'ün büyümesine katkı sağladı. Bassi, markanın çevrimiçi veri depolama ile kullanıcılara güçlü bir 3D modelleme ortamı sağlamayı hedefleyen SolidWorks Mechanical Conceptual ve SolidWorks Industrial Conceptual bulut uygulamalarının, Dassault Systèmes işbirliği uygulaması olan 3D Experience platformunun geliştirilmesine liderlik etti.
ETİKETLER : 1006

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN