İnsan Kaynakları 03 AĞUSTOS 2015 / 09:49

Sony’den yeni iş kolu

Sony, departmanlarını müşteri ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilecek şekilde yönlendirmek için aldığı stratejik kararın bir parçası olarak, video güvenlik ürünlerini de içinde barındıran ‘Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler’ iş kolunu oluşturdu. Bu yeni iş segmentinin başına ise Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler Bölüm Başkanı olarak Damien Weissenburger getirildi. Eğitime Yönelik Çözümler; Medya Çözümleri, Sağlık Çözümleri ve Sinema Salonu Çözümleri ile birlikte Sony'deki dört çözüm grubundan biri.

Sony, video güvenlik çözümlerini Kurumsal ve Eğitime Yönelik Çözümler iş koluna dahil ederek çözüm yelpazesini genişletiyor. Bu iş kolu, ilk olarak Sunum ve İletişim, Video Güvenlik, Görselleştirme ve Simülasyonun yanı sıra Bilgi Ekranı ürün ve çözümlerine odaklanacak. Bu yeniden yapılandırma, Sony'nin Avrupa genelinde geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ve gelişmiş sistem entegrasyonu sunması için profesyonel ürün yelpazesinde daha fazla devamlılık sağlayacak.

 
ETİKETLER : 1032

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN