İnsan Kaynakları 09 KASIM 2015 / 02:02

Sony, Dijital İş Akışı Uzmanlığı Programı'nı güçlendiriyor

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa, IBC 2015'te belirli uzman kanal iş ortakları için yeni bir yeterlilik belgesi niteliğindeki Dijital İş Akışı Uzmanlığı Programı'nı duyurdu. Bu iş ortakları halen Sony'nin Media Navigator ve Optical Disc Archive çözümleri için satış ve destek hizmeti veriyor. Öte yandan, Sony'den uzmanlık eğitimi almış 12 Avrupa ülkesinde 25 bayi var. Bu bayilerin arasına son katılan isimse İspanya merkezli Trigital Infografica SL.
Dijital İş Akışı Uzmanlığı Programı; Sony'nin AV Medya sektörüne BT tabanlı çözümler sunma çalışmaları kapsamında geliştirildi. Sony'nin daha geniş bir pazara ulaşmak için yararlandığı mevcut medya iş ortakları ağına ek olarak Dijital İş Akışı Uzmanları, yetenek ve çözüm odaklı yaklaşımlarına göre Sony tarafından seçilen kanal iş ortakları. Bu küçük ve orta ölçekli sistem entegratörleri; proje tabanlı satış konusunda deneyimli ve her birinin sistem tasarımı, uygulama ve sürekli destek konularında çalışan özel destek ekibi var. 
ETİKETLER : 1045
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN