İnsan Kaynakları 02 OCAK 2017 / 11:16

Sosyal medya dersi Venus’le geliyor

Vestel, ücretsiz teknoloji eğitimleri vermeye başlıyor. Vestel, bu proje ile teknolojiyi bireylerin hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi, kültürel ve sosyal yaşamlarına teknoloji ile katkıda bulunmayı hedefliyor. İlk olarak 25 Aralık 2016 Pazar günü Zorlu Center’da bulunan Vestel Mağazası’nda gerçekleştirilen etkinlikte profesyonel eğitimciler tarafından sosyal medya kullanımı hakkında bilgiler verildi.
Venus ailesinin son üyesi V3 5580 ile verilen eğitimde sosyal medyaya genel bakış, Instagram ve Swarm kullanımı, WhatsApp’tan görüntülü arama gibi eğitimler sunuldu. Venus teknoloji eğitimleri ilerleyen dönemlerde farklı konularda ve farklı lokasyonlarda devam edecek. Sınırlı sayıda katılımcının kabul edeceği eğitimlere katılmak isteyenlerin ise https://www.facebook.com/vestel adresinden veya 0850 393 56 98 numaralı hattı arayarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.
 
ETİKETLER : 1103 Venus Vestel

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN