İnsan Kaynakları 17 EYLÜL 2013 / 09:25

Spotify Türkiye Direktörü belli oldu

Sayısal müzik platformu Spotify’in Türkiye Direktörü Ergül Çivi ve İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Gökhan Şahin oldu.

 Türkiye Spotify Direktörü olarak göreve başlayacak olan Ergül Çivi, Microsoft Türkiye’de 2010’dan beri Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak çalışıyordu. Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Çivi, Microsoft Türkiye’de ‘MSN, Skype ve Windows Live Platforms’ platformlarının ‘Microsoft Advertising’ çatısı altında reklam satışından sorumluydu. Eylül 2013 itibari ile Spotify’da Türkiye Direktörü göreve başlayan Çivi, reklam satışlarından sorumlu olacak.

Spotify Türkiye’nin diğer bir transferi ise 2011’den beri Peak Games’de İş Zekâsı Bölüm Yöneticiliği yapan Gökhan Şahin oldu. INSEAD MBA ve Koç Üniversitesi mezunu olan ve geçmişte İngiltere ve Almanya’da Sony ve Google’da strateji ve satış yönetimi alanlarında çalışan Şahin, Spotify Türkiye’de Eylül 2013 itibariyle İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapacak.
Ergül Çivi ve Gökhan Şahin, Spotify’ın Türkiye tanıtımını yapmak ve sayısal müzik platformunun Türkiye pazarında güçlü bir şekilde büyümesini sağlamak amacıyla yeni Spotify Istanbul ofisinde çalışmalarına başladı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN