İnsan Kaynakları 23 EYLÜL 2013 / 08:23

Spotify Türkiye kadrosu belli oldu

Sayısal müzik platformlarından biri olan Spotify’in Türkiye Direktörü Ergül Çivi ve İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Gökhan Şahin oldu. Türkiye Spotify Direktörü olarak göreve başlayacak olan Ergül Çivi, Microsoft Türkiye’de 2010’dan beri kıdemli müşteri yöneticisi olarak çalışıyordu. Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Çivi, Microsoft Türkiye’de ‘MSN, Skype ve Windows Live Platforms’ platformlarının ‘Microsoft Advertising’ çatısı altında reklam satışından sorumluydu.
Spotify Türkiye’nin diğer bir transferi ise 2011’den beri Peak Games’te iş zekâsı bölüm yöneticiliği yapan Gökhan Şahin oldu. Şahin, INSEAD MBA ve Koç Üniversitesi mezunu ve geçmişte İngiltere ve Almanya’da Sony ve Google’da strateji ve satış yönetimi alanlarında çalıştı.
ETİKETLER : Sayı:939

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN