İnsan Kaynakları 30 OCAK 2016 / 17:00

Staja dair tüm taraflar ve tüm detaylar burada

Üniversite ve meslek lisesi öğrencilerinin kariyer planlarında önemli yer tutan staj ve MT (Yönetici Yetiştirme) programlarına odaklanan Stajim.net, stajyer arayan her sektörden her ölçekte şirketin aradıkları pozisyona en uygun stajyer adayını bulmasını sağlıyor. Üniversite ve lise öğrencilerini staj arama karmaşasından kurtarmayı amaçlayan bu sosyal ilan platformu, bu yönüyle stajyer arayan şirketlerle staj arayan öğrencileri buluşturan en büyük ilan platformu. Amaç ise öğrencilerin kariyerlerine donanımlı ve kalifiye bir şekilde atılmalarına yardımcı olmak.
Stajim.net web sitesinde, üniversite ve meslek lisesi öğrencileri ile yeni mezunların kariyer planları için çok önemli yer tutan staj ilanlarının yayınlanmasının yanında, blog üzerinden öğrencilere kariyerleriyle ilgili fikir ve deneyim paylaşımı yapılıyor. Halen 5 kişilik profesyonel bir ekip ve 100’den fazla gönüllü kampüs temsilcisi ile çalışmalarına devam eden Stajim.net’in hedefi, Türkiye’de yakalanan ivmeyi yurtdışına da taşımak.
Ayda 2 milyonun üzerinde gönderi erişimine ulaşan Stajim.net’in aylık 150 binin üstünde tekil ziyaretçisi var. Kurulduğu bir yıl içinde 8. Ankara Start Up Zirvesi’nde ikincilik ödülünü almak, Finansbank Geleceğin Patronları ve Akbank Girişimci Geliştirme Programı’na seçilmek gibi başarılara imza atan Stajim.net, son olarak Webrazzi Ödülleri 2015’te ‘Yılın İş Arama Kategorisi’nde de halk oylamasıyla aday gösterildi. 
ETİKETLER : 1057 Stajim.net

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN