İnsan Kaynakları 12 OCAK 2015 / 09:31

Steven Young, Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Oldu

Türkiye, 1 Ocak 2015 tarihi itibarıyla Bosch Türkiye ve Orta Doğu Bölgesi’nin merkezi haline geldi. İstanbul’da bulunan Bosch Türkiye merkez ofisinden yönetilecek olan bölgede, Türkiye’nin yanı sıra 16 ülke yer alıyor. Temmuz 2011’den bu yana Bosch Sanayi ve Ticaret Genel Müdürlüğü ve Bosch Türkiye Temsilcisi olarak görev yapan Steven Young da bu değişimle birlikte Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı olarak görevine devam edecek. Konuyla ilgili bilgi veren Steven Young, "Türkiye, Bosch dünyasında Orta Doğu'yu çok iyi anlayacak, ihtiyaçlara hızla yanıt verebilecek yapısıyla bölgeyi ileriye taşıyacak, liderliğe en elverişli aday” yorumunu yaptı.

Eğitimini Avusturalya’da tamamlayan, Avusturalya ve Almanya’da görev yapan Steven Young, 1995 yılında Mannesman Rexroth Türkiye Genel Müdürü olarak Türkiye’ye geldi. 2001 yılında Mannesman Rexroth ve Bosch birleşmesinin ardından Bosch Rexroth Sanayi Otomasyon Genel Müdürü olarak yeni yapılanmada çalışmalarına devam eden Young, Temmuz 2011’de Bosch Sanayi ve Ticaret Genel Müdürü ve Bosch Türkiye Temsilcisi olarak atandı.

 
ETİKETLER : 1004

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN