İnsan Kaynakları 20 KASIM 2016 / 10:57

Teknoloji, iş güvenliğinde önem kazanıyor

PERYÖN tarafından Huawei, Vodafone Türkiye işbirliğinde İzmir Alsancak Mimarlık Merkezi’nde gerçekleştirilen İSG (İş sağlığı ve güvenliği) semineri teknoloji odaklı adımları içerdi. PERYÖN Ege Şube Başkanı Serdar Kalaycıoğlu, Huawei İş Saglıgı ve Güvenligi Müdürü Mehmet Serdar Sungur, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Sefa Targıt ve iş güvenliği müdürü Ergün Tüzün’nün açılış konuşmasını gerçekleştirdiği seminerde, “Geleceğe Güvenli Yatırım” temasının üzerinde duruldu. 
Telekomünikasyon sektöründe iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarında daha fazla iyileştirme ve gözetim yaparak kazaları azaltmayı hedeflediklerini söyleyen  Huawei İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Mehmet Serdar Sungur, “Huawei’in iş sağlığı ve güvenliği departmanında 25 çalışanımız, operatörlerimizin tehlikeli operasyonlarında iş sağlığı ve güvenliği konularında gözetim ve denetimler yapmakta. İş güvenliği kültürünün daha üst seviyelere taşınması için destek vermekle birlikte; sürekli gelişim kapsamında iyileştirme ve düzenlemeleri de yakından takip etmekteyiz” dedi. Ünal, tüm çalışanlarına yasal ve teknik olarak gerekli olan eğitimlerin, hem kendi bünyelerindeki İSG personeli hem de profesyonel kurumlar tarafından verildiğini belirtti. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN