İnsan Kaynakları 11 MART 2013 / 08:23

Teknoloji kariyer etkinliği üniversitelilere yol gösterecek

Teknoloji markaları, geleceğin teknoloji profesyonellerine yol göstermek için TechnoKariyer Teknoloji Kariyer Etkinliği’nde üniversite öğrencileriyle buluşacak. Owego Ajans tarafından düzenlenen ve Exper’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan TechnoKariyer Programı’nın diğer katılımcıları arasında Intel, Kingston, Dojop Teknoloji, Yenibiriş.com, Kaspersky, IT Advisor, Scroll ve LeaderGamer gibi kuruluşlar yer alıyor.
Owego Ajans yöneticilerinden Enise Hantal, etkinliğin amacını şu sözlerle özetliyor: “Türkiye’nin teknoloji kariyer etkinliği olan TechnoKariyer Programı ile amacımız, gençlerimize akademik hayata ve iş dünyasına dair bilgi ve beceriler kazandırmaktır. Etkinliğe katılan öğrenciler iş hayatına geçişte olası kariyer olanakları, sektörlerinin dinamikleri ve işe alım süreçleri konularında yöneticilerle sohbet etme imkânına sahip olacaklar.”
TechnoKariyer Teknoloji Kariyer Etkinliği kapsamında önde gelen markaların yöneticileri, gençlerin kariyer planlamalarına yardımcı olmak için profesyonel iş hayatına yönelik konuşmalar yaparak ve başarı hikâyelerini paylaşarak gençlere teknoloji dünyasında başarıya giden yolu gösterecekler.
Etkinlik 15 Mart’ta Yeditepe Üniversitesi’nde, 20 Mart’ta Nişantaşı Üniversitesi’nde düzenlenecek.
ETİKETLER : Sayı:912

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN