İnsan Kaynakları 11 ŞUBAT 2013 / 08:20

Teknoloji odaklı İK çözümleri

Bizcon, SAP insan kaynakları uygulamaları ile çalışanların motivasyonunu ve şirkete bağlılıklarını artırıyor. Küresel rekabetin artması şirketlerin insan kaynakları stratejilerini de yenilemeye yönlendiriyor. KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerin performans değerlendirme sistemlerini yenileme ve güncelleme ihtiyacı duyduğu bugünlerde, Bizcon’un SAP İnsan Kaynakları uygulamaları ile sunduğu teknolojik çözümler ön plana çıkıyor.
İnsan kaynağını bulma, doğru çalışanları işe alma, yeni çalışanları işe alıştırma, teşvik edici ve yetkinlik bazlı ödeme sistemleri kurma, etkili bir performans değerleme sistemi oluşturma, bilgi, beceri ve yetenekleri geliştirme çalışanın motivasyonunu ve şirkete bağlılığını artıran unsurlar olarak ön plana çıkıyor. Bizcon bu süreci profesyonel ekibi, deneyimi ve bilgi birikimi ile SAP İnsan Kaynakları süreçlerinin tek bir sistem üzerinden objektif olarak yönetilmesini sağlıyor.
İnsan kaynakları süreçlerini geliştirerek verimliliğinizi artırın
Bizcon İnsan Kaynakları Uygulamaları Grup Yöneticisi Özlem Gür, SAP Portal üzerinde sundukları çözümleri sayesinde, şirketler web sitelerinden aday havuzlarını yönetip, yetenek ve yetkinlik değerlendirmelerini yapabildiklerini belirtiyor. Bu sayede seçim aşamasında doğru adayların iş görüşmesine gelmesi ve doğru işe doğru aday yerleştirilmesi sağlanabildiğini ekleyen Gür, en başta doğru çalışan seçimiyle şirketlerin insan kaynakları süreçlerini geliştirerek verimliliklerini artırdıklarına dikkat çekiyor.
ETİKETLER : Sayı:908

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN