İnsan Kaynakları 05 ARALIK 2013 / 14:57

Teknosa’ya yeni direktör

Teknosa’nın Bilgi Sistemleri Direktörlüğü’ne Tunç Şenyol getirildi. 1996 yılından bu yana Sabancı Topluluğu şirketlerinde farklı görevler üstlenen Şenyol, Bilgi Sistemleri Direktörlüğü görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi de olacak.

Tunç Şenyol, eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamlamasının ardından Marmara Üniversitesi’nde MBA yapmıştır. Profesyonel hayatına 1993 yılında yeni adıyla Garanti Factoring’de Hazine Uzmanı olarak başlayan ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri Atlanta’da Teknik Uzman olarak Bilgi Teknolojileri alanına geçen Şenyol, 1996 yılından itibaren Sabancı Topluluğu bünyesinde çalışmaktadır. Marsa, Gıdasa, Sabancı Holding ve Bimsa şirketlerinde sırasıyla Bilgi Sistemleri Şefi, Bilgi Teknolojileri Müdürü, Teknoloji Müdürü ve Operasyon Direktörü pozisyonlarında çalışan Şenyol, 1 Ağustos 2013 itibarıyla Teknosa Bilgi Sistemleri Direktörü olarak yeni görevine başladı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN