İnsan Kaynakları 19 KASIM 2013 / 16:30

Teknosa'da atama

Teknosa’nın yeni Tedarik Zinciri Direktörü Seçil Özekin Erdoğan oldu. Teknosa’da 2007 yılından beri çalışan Seçil Özekin Erdoğan, satın alma, lojistik ve satış sonrası hizmet yönetimini de kapsayan Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Erdoğan, daha sonra Rochester University – William E. Simon Business School’da MBA derecesini tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1998 yılında Şişecam’da Stratejik Planlama Uzman Yardımcısı olarak başlayan Erdoğan, 2001 yılında Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik Grubu bünyesinde Finans ve Planlama Uzmanı, sonrasında ise sırayla Gıdasa’da Finansal Planlama ve Analiz Müdürü,  Teknosa’da Proje Geliştirme Müdürü pozisyonlarında çalıştı. 2007 yılında Teknosa’da çalışmaya başlayan Seçil Özekin Erdoğan, görevine Tedarik Zinciri Direktörü olarak devam ediyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN