İnsan Kaynakları 02 TEMMUZ 2012 / 12:12

Teknoser’e yeni genel müdür

Hitay Yatırım Holding bünyesinde sistem bütünleştirici kimliği ile müşterilerine hizmet veren Teknoser’in  yeni Genel Müdürü Esra Öztezcan oldu.
İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimi alan Öztezcan, Amerika’da Maryville Üniversitesi’nde Organizasyonel Davranış üzerine eğitimini tamamladı. 1990 yılından bu yana profesyonel çalışma hayatının içinde olan Öztezcan; sırasıyla Merlin Gerin, Internet, Cisco ve Microsoft Türkiye’de çeşitli üst düzey pozisyonlarda görev aldı.
Fransızca ve İngilizce bilen evli ve 1 çocuk annesi olan Öztezcan, son olarak Probil’de Genel Müdür olarak görev almıştı.
ETİKETLER : Sayı:878

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN