İnsan Kaynakları 14 OCAK 2014 / 09:03

Teleperformance'de yeni isim

Teleperformance Türkiye, BT sektöründe 20 yılı aşkın sektörel deneyime sahip Bora Köse'yi yeni Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.Teleperformance, Bora Köse'yi Teleperformance Türkiye'nin yeni Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadığını duyurdu. Teleperformance Türkiye, 2 Ocak 2014 tarihinden itibaren yeni kurumsal satış projelerine Bora Köse ile devam edecek.

Bora Köse hakkında 
Çalışma hayatına 1994 yılında Galatasaray Holding'de başlayan Bora Köse, 1997 yılında Call Center Satış Destek Uzmanı olarak atandı. 2004 yılına kadar KoçSistem'de Telco Satış Birim Yöneticiliği ve Ürün Yönetimi Mobil Uygulamalar Birim Yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2003 yılında Girişimcilik dalında Koç Topluluğu En Değerli Koç'lu ödülü kazanan Köse, 2005 yılında Probil Entegre Hizmetler Satış Müdürü oldu. Bizitek Satış ve Pazarlama Direktörlüğü, Irdeto Access B.V.'de Bölge Satış Müdürlüğü ve son olarak CA Technologies'e Satış Grup Müdürlüğü görevlerini yürüten Köse, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden 1994 yılında lisans derecesiyle mezun olmuştur

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN