İnsan Kaynakları 03 ARALIK 2013 / 15:24

Teradata Türkiye'de atama

Teradata Türkiye’de, CRM Çözüm Mimarlığı görevine daha önce Hong Kong’da görev yapan Bahar Yılmaz Gand getirildi.Gand, Teradata Türkiye’nin müşterilerine sunduğu CRM çözümlerinin geliştirilmesinden sorumlu olarak görev yapacak.

1982 yılında İstanbul’da doğan Bahar Yılmaz Gand, lisans eğitimini Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden tamamladıktan sonra “Institut National des Telecommunications”de Bilişim Teknolojileri alanında master yaptı. Danışmanlık kariyerine Fransa’da başlayan Gand, sırasıyla Türkiye Oracle ve Hong Kong Oracle’da CRM çözüm danışmanlığı görevini yürüttü ve bölgesel/global projelerde görev aldı. Evli olan Gand çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

 
ETİKETLER : Teradata Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN