İnsan Kaynakları 28 MAYIS 2013 / 11:46

Teradata Türkiye'ye yeni satış müdürü

[caption id="attachment_41482" align="alignleft" width="280"] Teradata Türkiye Kamu Sektöründen Sorumlu Satış Müdürü Murat Peker[/caption]

Ekibini güçlendirmeyi sürdüren Teradata Türkiye’de, Kamu Sektöründen Sorumlu Satış Müdürlüğü görevine Murat Peker getirildi.

BT sektörünün deneyimli isimleri ile ekibini güçlendirmeyi ve genişletmeyi sürdüren Teradata Türkiye'de, Murat Peker, Kamu Sektöründen Sorumlu Satış Müdürü olarak atandı. 1977 yılında İzmir'de doğan Peker, Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, sırası ile VIS, Biltam, Bimel ve Superonline’da network konusunda çeşitli görevler alarak kendini geliştirdi. Daha sonra Oracle’a transfer olan Murat, burada 4 yıl boyunca Sektör Yöneticisi ve 2 yıl boyunca da Teknoloji Satış Yöneticisi görevlerini yürüttü. Peker, Teradata Türkiye ekibine katılmadan önce KoçSistem'de Kamudan Sorumlu Satış Grup Müdürü olarak görev yapıyordu. Evli ve iki çocuk sahibi olan Peker, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN