İnsan Kaynakları 21 OCAK 2014 / 14:09

Teradata'ya yeni isim

Teradata Türkiye’de, Ali Rıza Kuyucu ‘Profesyonel Hizmetler Direktörü’ olarak atandı.Sahip olduğu insan kaynağını son iki yıl içinde ikiye katlayan veri ambarı alanında lider Teradata Türkiye, kadrosunu genişletmeyi ve güçlendirmeyi yeni yılda da sürdürüyor. Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Rıza Kuyucu, Teradata Türkiye Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak atandı.

Ali Rıza Kuyucu, Teradata Türkiye ekibine katılmadan önce Oracle’da İş Zekâsı ve Analitik Çözümlerinden Sorumlu Bölgesel İş Geliştirme Direktörü olarak çalışıyordu. 2000-2014 yılları arasında Oracle’da çalışan Kuyucu, daha önce Bölgesel Satış Danışmanlığı Yöneticiliği ve Satış Direktörlüğü görevlerini yürütmüştü. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Kuyucu, Oracle’dan önce SAS Institute’ta Teknik Danışman olarak görev almıştı.
ETİKETLER : Teradata Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN