İnsan Kaynakları 25 ŞUBAT 2017 / 15:49

ThoughtWorks Türkiye ekibi genişliyor

Türkiye’de 2014 yılından bu yana şirketlerin ihtiyaçlarına özel yazılım çözümleri ile iş inovasyonu, teknik çözüm gelişimi ve dijital strateji hizmetleri sunan ThoughtWorks, Türkiye’deki yönetim ekibini güçlendirdi. ThoughtWorks Türkiye lider takımı sektörün deneyimli isimlerinden Güvenç Güngör, Erkan Binici, Ercan Tanrıbak’tan oluşturuldu.
ODTÜ mezunu olan, kurumsal kaynak planlama, e-ticaret ve oyun sektöründe çok kullanıcılı, çok platformlu yazılım çözümlerinin geliştirilmesinde aktif rol alan Güvenç Güngör, Mynet’in platformunu gelişimi ve işletmesinden sorumlu oldu, İngiltere’nin perakende oyun oynatıcısı Rank Group’da yeni nesil projeler geliştirdi. Güngör, ThoughtWorks Türkiye ofisinde Proje ve Operasyondan sorumluluğunu üstlenmeden önce Mynet Oyun Grubu Direktörü olarak görev yapıyordu. 
Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Erkan Binici ise Koçbank, Alcatel, Avea, TEB gibi şirketlerde yazılım alanında çalışmalarının ardından 3 yıl boyunca Borsa İstanbul’da yazılım mimarisi ve altyapı ekiplerini yönetti. Bilgisayar mühendisliği alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Binici, ThoughtWorks Türkiye projelerinde teknoloji çözümlerinin oluşturulması ve yönlendirilmesinden sorumlu olacak.
Ercan Tanrıbak da, 1995 yılından bu yana Superonline, Thomson Reuters, Koç Sistem, Probil, HP gibi şirketlerde yurtiçinde ve yurtdışında müşteri hizmetleri, satış ve pazarlama alanlarında üst düzey yönetici olarak çalıştı. Tanrıbak, 22 yıllık deneyimini bundan sonra ThoughtWorks Türkiye Satış ve Pazarlama ekiplerinin yönetimine aktaracak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics