İnsan Kaynakları 14 ŞUBAT 2010 / 18:00

TİKAV, 11 yaşında

Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV); Ankara, İstanbul, Van, Elazığ ve Eskişehir’de gerçekleştirilecek Anjelika Akbar ‘İçimdeki Türkiyem’ konserler dizisi ile kuruluşunun 11. yılını kutlayacak.
Üniversite öğrencilerinin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak onları liderler haline getirme vizyonuyla hareket eden TİKAV, bu sayede Türkiye’nin insan kaynakları kalitesine katkı sağlamayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda uyguladığı bireysel gelişim programını hayata geçiren vakıf, dört yıllık eğitim programıyla üniversite öğrencilerine; kendine güvenen, donanımlı, hoşgörülü, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, yeteneklerinin farkında  ve yeteneklerini kullanabilen bireyler haline getirmeyi amaçlıyor.
İlk olarak Van ve Elazığ’daki üniversite öğrencilerine eğitim vermeye başlayan vakıf, bu  programı sonraki yıllarda Ankara ve Eskişehir’deki öğrencilere sundu. 11. yılda ise hedef; Malatya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Gaziantep, Diyarbakır ve Erzurum’daki öğrenciler.
Başkanlığını Şafak Akın’ın yürüttüğü vakfın yönetiminde; Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Uluslararası Gençlik Ödülü Derneği Başkanı ve TİKAV Genel Sekreteri Sultan Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi İpek Altınbaşak, Common Purpose Türkiye Direktörü Ayşegül Yücel Gürerk ve TİKAV Mezunu Avukat Gözde Avcı Özkan yer alıyor.
ETİKETLER : Sayı:758 TİKAV

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics