İnsan Kaynakları 09 EYLÜL 2013 / 08:17

Trend Micro’ya yeni katılımlar

Japonya merkezli güvenlik yazılımı üreticisi Trend Micro, Ankara bölge müdürlüğüne Kerem Serim’i atadığını bildirdi. Son olarak Oracle Türkiye ve Orta Asya Stratejik İş Ortaklıkları ve Kanal Direktörü pozisyonunda görev alan N. Kerem Serim, 22 yıldır BT sektöründe üst düzey görevlerde yer aldı. Anadolu Üniversitesi, Ekonomi Bölümü mezunu olan Serim, Anka Apple Center, DataSel, Microsoft ve Oracle olmak üzere, bilişim sektöründe çeşitli şirketlerde çalıştı. Son olarak Oracle Türkiye ve Orta Asya Stratejik İş Ortaklıkları ve Kanal Direktörü olarak görev yapıyordu.
Öte yandan Akdeniz ülkelerinden sorumlu pazarlama müdürü olarak Pınar Uylum Terzioğlu’nun atandığı şirket tarafından bildirildi. İş hayatına, Çelebi Hava Servisi Planlama ve Anlaşmalar Departmanı’nda başlayan Terzioğlu, 1999- 2003 yılları arasında BThaber’de muhabir olarak görev aldı. Gazetecilik tecrübesinin ardından Terzioğlu, Novell Türkiye’de halkla ilişkiler ve pazarlama müdürü olarak iş hayatına devam etti. Son olarak Kaspersky Lab Türkiye’de pazarlama müdürü pozisyonunda çalışan Terzioğlu, İstanbul Üniversitesi İthalat İhracat Bölümü’nden mezun olduktan sonra ABD’de gazetecilik eğitimi aldı.
ETİKETLER : Sayı:937
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN