İnsan Kaynakları 20 HAZİRAN 2010 / 18:00

Troux yeni atamayla Türkiye projelerine odağını artırıyor

Kadir Özbayram, Temmuz 2010 itibariyle Troux bünyesine projeler direktörü olarak katılıyor. Bu kapsamda Özbayram, Troux’nun Türkiye’deki temsilcisi Formalis Bilgi Teknolojileri ile dirsek temasında olarak Türkiye’de müşteri projelerinde görev alacak. Formalis tarafından yapılan açıklamaya göre Kadir Özbayram’ın katılımıyla kurumsal mimari yönetimi ve stratejik BT planlama alanlarında yetkinlikler daha da artırılmış olacak.
Yeni görevinden önce Almanya Bayer HealthCare’in kurumsal standartlar sorumlusu ve BT mimarı olarak görev yapan Özbayram, 14 yıllık BT deneyimiyle kurumsal BT mimarisi, standartlar yönetimi ve uygulama portfolyo yönetimi konularında çalışmalar yürüttü. Özbayram, BT disiplinlerindeki uzmanlığıyla iş süreçleri modelleme, strateji ve yönetişim alanlarında, iş birimleri ile BT arasında köprü görevi gören programlar yürüttü.

Şeffaf yapıTroux, Windows ya da Unix tabanlı donanım, ağ, veri, iletişim ve yazılım mimarilerini algılayan, analizler yapabilmeyi sağlayan, kurumsal stratejik bilişim planları hazırlamasına katkıda bulunan bir araç. Aynı zamanda dönüşüm ve değişimleri gerçekleştirebilmek için kullanıcıların karar almasına yardımcı oluyor. Marka şirketlerin bilişim mimarilerini izleyebileceği ve analiz edebileceğiniz bir platform ortaya koyuyor. Daha denetlenebilir ve düzenli bilişim mimarileri için kurumları yönlendirebiliyor.
Formalis Bilgi Teknolojileri; Troux ile 2010 yılı içerisinde de bir etkinlik gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu kapsamda Troux ile ilgili gelişmeler BT uzmanlarıyla paylaşılacak.
ETİKETLER : Sayı:776

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN