İnsan Kaynakları 06 MART 2011 / 18:00

Tüm detaylarıyla ‘savaş yönetim sistemleri’

YALTES,  “Deniz Platformları Savaş Yönetim Sistemleri İçin Gereksinimden Çözüme Mühendislik Yolculuğu” konulu seminerde İTÜ’lü öğrencilerle buluştu. Üniversitenin Savunma Teknolojileri Kulübü (SAVTEK) aracılığı ile 22 Şubat’ta İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi TAV Konferans Salonu’nda gençlerle bir araya gelen YALTES, 25 Şubat’ta da İTÜ’lüleri ağırladı. YALTES’i ziyarete gelen İTÜ öğrencileri, deniz platformları konusunda bilgi edinme fırsatını yakaladı.
SAVTEK’in düzenlediği seminerde YALTES; çeşitli mühendislik fakültelerinden gelen öğrencilere savunma sanayi sektörü, projeler, süreçler ve işleyişleri konusunda bilgiler verdi. Öğrenciler; savunma sanayindeki kariyer fırsatları konusunda da fikir sahibi olma şansı yakaladı.
Seminerin ardından İTÜ SAVTEK Kulübü öğrencisi bir grup da, YALTES’in Kurtköy Tesisleri’ni ziyaret etti. YALTES’in ‘Deniz Platformları’ konusunda sahip olduğu uzmanlık ve bilgi birikimini yerinde görme şansı bulan öğrenciler, ürünler hakkında detaylı bilgiler edinme fırsatı da yakaladı. Şirket gezisi kapsamında donanım ve yazılım ürünleri görüldü, bilgilendirmeler yapıldı.
Ayrıca, staj ve çeşitli pozisyonlarda değerlendirilmek üzere, bazı öğrencilerin özgeçmişleri de alındı.
ETİKETLER : Sayı:811

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN