İnsan Kaynakları 08 ŞUBAT 2013 / 12:35

Tüm detaylarıyla e-ticaret

Kapsamı ve kullanımı Türkiye’de sürekli büyüyen e-ticaretin istikrarlı gelişimi ışığında, İstanbul Bilgi Üniversitesi de, Next Academy Interactive Business School işbirliği ile bu alanda yetkin iş insanları yetiştirmek üzere bir yüksek lisan programını hayata geçiriyor.

İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı; pazarlama, iletişim ve satışta sürekli yeniyi arayan, değişenin ve dönüşenin peşinde bir program sunuyor. Program, e-ticaret alanında nitelikli kişiler yetiştirmeyi amaçlıyor. Bu yüksek lisans programında, farklı sektörlerden konularının liderleri ve Türkiye’nin bu alanda geleceğini inşa eden isimler ders verecek. Sayısal hayatı yeniden tanımlayan küresel şirketlerin temsilcileri konuşmacı olarak ve destek programları çerçevesinde Next Academy’de yer alacaklar.

Şubat 2013’de başlayacak olan programın eğitmen kadrosu Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban, Levent Erden, Uğur Şeker, M. Serdar Kuzuloğlu, Yüce Zerey, Tolga Kabataş, Bora Akman, Yankı Yalçın, Kurt Onur, Emre Başkaya, Recep Fidan, Alkan Eraltan, Emre Uğurlu, İbrahim Üğdül, Erdem Tolon gibi isimlerden oluşuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics