İnsan Kaynakları 08 ŞUBAT 2013 / 12:35

Tüm detaylarıyla e-ticaret

Kapsamı ve kullanımı Türkiye’de sürekli büyüyen e-ticaretin istikrarlı gelişimi ışığında, İstanbul Bilgi Üniversitesi de, Next Academy Interactive Business School işbirliği ile bu alanda yetkin iş insanları yetiştirmek üzere bir yüksek lisan programını hayata geçiriyor.

İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı; pazarlama, iletişim ve satışta sürekli yeniyi arayan, değişenin ve dönüşenin peşinde bir program sunuyor. Program, e-ticaret alanında nitelikli kişiler yetiştirmeyi amaçlıyor. Bu yüksek lisans programında, farklı sektörlerden konularının liderleri ve Türkiye’nin bu alanda geleceğini inşa eden isimler ders verecek. Sayısal hayatı yeniden tanımlayan küresel şirketlerin temsilcileri konuşmacı olarak ve destek programları çerçevesinde Next Academy’de yer alacaklar.

Şubat 2013’de başlayacak olan programın eğitmen kadrosu Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban, Levent Erden, Uğur Şeker, M. Serdar Kuzuloğlu, Yüce Zerey, Tolga Kabataş, Bora Akman, Yankı Yalçın, Kurt Onur, Emre Başkaya, Recep Fidan, Alkan Eraltan, Emre Uğurlu, İbrahim Üğdül, Erdem Tolon gibi isimlerden oluşuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN