İnsan Kaynakları 24 NİSAN 2016 / 07:00

Tüm paydaşlar eğitim havuzunda buluşuyor

Mikro Yazılım, eğitim platformu Akademikro’yu yenileyerek, iş ortaklarına yönelik platform bağımsız, mobil erişilebilen verimli ve etkili öğrenme süreci ile kapsamlı eğitim, sınav ve sertifikasyon platformu ortaya koydu. Enocta işbirliği ile geliştirilen Akademikro; Mikro Yazılım’ın Türkiye geneline yayılmış 300 iş ortağı bünyesindeki yaklaşık 800 nitelikli bayi çalışanına ve Mikro Yazılım danışmanlarına tek platform üzerinden eğitim imkanı verecek. Öte yandan, projede 1 yıllık daha geliştirme süreci de öngörülüyor.
Mikro Yazılım İş Ortakları, elearn.akademikro.com.tr adresinden Akademikro’nun sınıf içi eğitimlerini destekleyen öğrenme modellerini sunan eğitim platformuna ulaşılabiliyorlar. Akademikro; 10 farklı sertifikasyon modeli ve Mikro Yazılım İş Ortakları’nın yetkinliklerini artırmak üzere tasarlanmış içerikleri barındırıyor. Bunlar arasında binin üzerinde eğitim içeriği, 300 saati aşan eğitim süresi ve binin üzerinde soruyu içeren soru bankası yer alıyor. Akademikro yapısında 10 farklı uzmanlık sertifikası modeli, e-Öğrenme standartlarında hazırlanmış, bini aşkın eğitim içeriği de var. Öte yandan, halen Mikro Yazılım iş ortakları ve Mikro Yazılım danışmanlarının yararlanabildiği Akademikro’dan yakın zamanda özel ve kamu eğitim kurumlarındaki eğitmenler ve öğrenciler de yararlanmaya başlayacak.
Akademikro’nun, Mikro Yazılım iş ortaklarına sunacağı diğer bir hizmet ise e-sertifika.
E-sertifika hizmeti ile sertifika alma ve yenileme işlemleri daha kolay ve hızlı. Ayrıca Mikro Yazılım iş ortaklarının çalışanlarının tüm eğitim faaliyetleri, başarı durumları, güncel sertifika bilgileri, sertifika geçerlilik süreleri tek çatı altında toplanacak. Bu yönüyle Akademikro, Mikro Yazılım danışmanlarının bilgilerinin resmi ve en güncel haliyle saklandığı bir “kariyer havuzu” olarak görev yapacağı gibi, danışmanların kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine de destek sunacak. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN