İnsan Kaynakları 11 AĞUSTOS 2017 / 14:46

Türk Henkel’de atamalar

Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörü olarak görev yapan Veli Dinçel, Adria bölgesi Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü olarak atandı. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Veli Dinçel, kariyerine 1996 yılında Gillette firmasının satış departmanında başladı. 2006 yılında göreve başladığı Reckitt Benckiser’de ise çeşitli satış pozisyonları ve Baltıklar Ülke Müdürlüğü yaptı. 2013 Aralık’ında Henkel’e geçen, Henkel’in tüm çamaşır ve ev bakım markalarının satışından sorumlu Çamaşır ve Ev ve Bakım İş Birimi Satış Direktörü olarak 3,5 yıl görev yapan Veli Dinçel, yeni görevi kapsamında Henkel’in Adria Bölgesi (Hırvatistan, Slovenya, Bosna Hersek) Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü olarak görev yapacak. 
Veli Dinçel’den boşalan Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörlüğüne ise Okan Erdem getirildi. Erdem, 2001 yılında İTÜ Gıda Mühendisliği Bölümü’nü tamamlayarak 2001 - 2003 arasında İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Yine 2001 yılında Migros’ta kategori yönetimi alanında iş hayatına başlayan Erdem, 2007’de katıldığı Unilever’de çeşitli pozisyonlarda satış yöneticiliği gerçekleştirdi, 2011’de Ferrero’nun Türkiye Satış Müdürü oldu. 2013 yılında Reckitt Benckiser’de Türkiye Saha Satış Müdürlüğü, Ticari Pazarlama Müdürlüğü, Kafkasya ve Orta Asya’dan Sorumlu Ticari Direktörlük görevlerinde bulunan Erdem, artık Türk Henkel’de enkel HÇamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörü olarak görev yapacak.  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN