İnsan Kaynakları 17 AĞUSTOS 2015 / 01:20

Türk Telekom Grubu’na iki yeni direktör

Türk Telekom Grubu’nda yapılan 2 yeni atama ile Agile Çözümler Direktörlüğü’ne Serkan Fergan getirilirken, Devrim Melek de TV Pazarlama Direktörü oldu.

Serkan Fergan, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisansının ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yine aynı alanda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine Customs & Excise – Canada’da başlayan Fergan, birçok kurumda üst düzey yöneticilik yaptı. İnternet bankacılığı, e-ticaret, e-ödeme, mobil teknolojiler gibi başlıklarda uzmanlıklara sahip olan Fergan, iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Pazarlama stratejileri, dijital pazarlama ve tüketici araştırmaları alanında 18 yıllık tecrübesi bulunan Devrim Melek ise İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Makine Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Pazarlama yüksek lisansı eğitimi de alan Melek, kariyerine Eczacıbaşı’nda başladı. Melek, son olarak Digitürk’te Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı.

 
ETİKETLER : 1034