İnsan Kaynakları 04 EKİM 2015 / 22:25

Turkcell’de yeniden yapılanma devam ediyor

Turkcell Türkiye’de Satış Grubu’na bağlı Perakende Satış ve Dağıtım Kanalları Grup Başkanı olarak görev yapan Burak Ersoy, 1 Ekim itibariyle Ukrayna life:) Genel Müdürü olarak atandı. Turkcell’e 2006 yılında Batı Türkiye Satış Müdürü olarak katılan Ersoy, Nisan 2015 tarihinden itibaren Satış Fonksiyonuna bağlı Perakende ve Dağıtım Grup Başkanı olarak atandı. ODTÜ Maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ersoy, yüksek lisansını da Gazi Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamladı.

Perakende ve Aktif Satış Grup Başkanı Erkan oldu

Öte yandan, Turkcell Türkiye içerisinde de 1 Ekim 2015 tarihinden itibaren geçerli olacak organizasyonel düzenlemeler gerçekleştirildi. Perakende ve Satış Dağıtım Kanalları Grup Başkanlığı ile Aktif Satış Grup Bakanlığı’nın birleştiren Turkcell’de, hâlihazırda Aktif Satış Grup Başkanı olarak görev yapan Murat Erkan, Perakende ve Aktif Satış Grup Başkanı olarak görevlendirildi

Şebeke Teknolojileri Grup Başkanı Gediz Sezgin

Teknoloji Grubu organizasyon yapısında değişiklik sonucu “Altyapı Yönetimi”, “Şebeke Teknolojileri” ve “Bilgi ve İletişim Teknolojileri” fonksiyonları “Şebeke Teknolojileri” ve “Bilgi ve İletişim Teknolojileri” grup başkanlıkları altında toplandı. Şebeke Teknolojileri Grup Başkanı olarak Gediz Sezgin, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Grup Başkanı olarak da Serkan Öztürk atandı.

 
ETİKETLER : 1040

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN