İnsan Kaynakları 24 OCAK 2010 / 18:00

Turkcell’li Yaşam Günleri Ankara’da

Turkcell üniversite öğrencilerini akademisyenlerle buluşturmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Turkcell’li Yaşam Günleri’nin üçüncü durağı Ankara oldu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde (TOBB ETÜ) gerçekleştirilen etkinliğe, Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz katıldı. Kuruöz etkinlikte yaptığı konuşmada şunları aktardı: “Dünyamız ve yaşam şeklimiz değişiyor. Mobilite ve internetle yeni bir dünya şekilleniyor. Yenilikçi ürün ve servislerimiz tüm kurumların iş yapış biçimlerini değiştiriyor; verimliliklerini artırıyor, herbirine kendi sektöründe rekabet avantajı sağlıyor. Gençlerin teknolojiye artan ilgilerini mutlulukla gözlemliyor ve bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.”
‘Turkcell’li Yaşam Günleri’ kapsamında 2009-2010 eğitim-öğretim döneminde 30 üniversitenin ziyaret edilmesi planlanıyor. Turkcell Akademi’nin düzenlediği ve üst düzey yöneticilerin katılacağı etkinlikler kapsamında, öğrencilere mobil dünyanın önemi, teknoloji ve telekomünikasyon sektöründeki yenilikler, iş yaşamında başarılı olmanın püf noktaları aktarılacak.
Etkinliklerde, ‘Turkcell’li Yaşam Sohbetleri’ başlığı altında yöneticilerin katılımıyla paneller; ‘Turkcell’li Yaşam Deneyimleri’ isimli tanıtım alanında; Turkcell’in nokta bazlı servisleri, telemetri uygulamaları, Mobil Cüzdan, Mobil Ödeme, Sağlık 365 gibi ürün ve servisleri ile üniversitelere yönelik proje sunumları yer alıyor.
‘İşimi Seçiyorum’, ‘İşimi Seviyorum’, ‘İşimi Geliştiriyorum’ başlıkları altında gerçekleştirilen skeç ve seminerler ile de gençlere insan kaynakları ve girişimcilik konularında bilgi aktarılıyor.
ETİKETLER : Sayı:755

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics