İnsan Kaynakları 12 OCAK 2015 / 09:29

Türkiye’deki program dünyaya örnek oldu

Media Markt Türkiye’nin kariyer programı Media-Saturn Holding İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından birinciliğe layık görüldü. Media Markt Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Seda Kaplan liderliğinde,  Organizasyonel Gelişim Departman Müdürü Merve Özer tarafından yönetilen ve Türkiye CEO’su Bülent Gürcan ve COO’su Marcus Tengler tarafından aday gösterilen Türkiye’nin “Smart Kariyer Programı”, tüm Media –Saturn Holding ülkeleri arasında en iyi İnsan Kaynakları Eğitim ve Kariyer Yönetimi programı seçildi. “Smart Kariyer”de yer alan 22 farklı program, çalışanları yetkinliklerine göre eğiterek mağazadaki satış kalitesini attırmayı ve çalışanların belli kriterlere göre yükseliş hedefleyebilmesini sağlıyor. Media Markt İnsan Kaynakları Direktörü Seda Kaplan konuyla ilgili şu detayları paylaştı:

“Eğitim programımızda temel olarak Liderlik, Müşteri Odaklılık, Çatışma Yönetimi, Departman Yönetimi, E-Learning, Geri Bildirim Yoluyla Liderlik, Satışta Başarı, Sunum Teknikleri, Ticari Planlama, Zor Müşteriler, Görsel Düzenleme, Ekip çalışması ve İşbirliği, Toplantı Yönetimi ve Etkin İletişim gibi konular yer alıyor. Çalışanlarımızın kendilerine olan güvenlerini arttırıp, kurumsal bağlılıklarının güçlenmesini hedeflerken, çalışanlarımıza aldıkları eğitimlere, yetkinliklerine ve belli kriterlere göre  pozisyonlar arasında terfi imkanı sunuyoruz. Kariyer rotalarını kendi yetenekleriyle çizebilecekleri bir fırsat yaratıyoruz.”

 
ETİKETLER : 1004

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN