İnsan Kaynakları 13 HAZİRAN 2010 / 18:00

Türkiye operasyonu büyüyor

SAP Türkiye, ekibini yeni isimlerle büyütüyor. Bu kapsamda SAP Türkiye’de Hakan Yakıcı, Ahmet Engin Tekin ve Kurtuluş Demirel çözüm mühendisi; Hüseyin İçyer ve Önder Şahin satış yöneticisi; Ömer Artuk iş ortaklarından sorumlu yönetici, Sema Kılıç ise operasyon uzmanı olarak göreve başladı.
Hakan Yakıcı, İngiltere’de Novasoft, B&Q, Marks&Spencer, DSGİ, D&A; Türkiye’de ise Boyner Grup, Beğendik ve OYPA gibi şirketlerde gerçekleştirilen SAP projelerinde takım lideri olarak görev alırken Ahmet Engin Tekin, İngiltere’de Accenture ve IBM’de çalıştı. Kurtuluş Demirel, Inspark Danışmanlık, Peppers & Rogers Danışmanlık, Accenture Danışmanlık’ta görev aldı. Hüseyin İçyer, Siemens IT Çözümleri ve Servisleri, KoçSistem ve Vestel gibi şirketlerde görev alırken Önder Şahin, SAP’den önce HP, TSG, Oyak Teknoloji ve Citibank’ta çalıştı. Ömer Artuk, Borusan Lojistik; Sema Kılıç ise IBM bünyesinde çalıştı.
ETİKETLER : Sayı:775

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN