İnsan Kaynakları 08 OCAK 2016 / 17:18

Ufuk Esin, Avnet Satış Direktörü oldu

Avnet Technology Solutions Türkiye’de Satış Direktörlüğü görevine Ufuk Esin getirildi. Ankara Koleji ve ODTÜ Mühendislik Fakültesi’nden mezun olan, aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlayarak, çalışma hayatına 1989 yılında Ankara‘da IBM Türk Limited şirketinde Satış Uzmanlığı ile başlayan Esin, 1997 yılında IBM Türkiye’de Satış Müdürü olarak İstanbul’a atandı. 1999’da İsrail, Yunanistan ve Türkiye’den Sorumlu Operasyon Müdürlüğü görevini, Türkiye’de Satış Müdürlüğü görevi ile eşzamanlı olarak İtalya’dan yürüten Esin, 2001 yılında IBM Türkiye Kişisel Sistemler Ülke Müdürü olarak atandı.

Küresel bazda IBM Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü  Lenovo’nun satın almasının ardından Esin, Türkiye ofisini kurdu ve Lenovo Genel Müdürlüğü görevini yürüttü. 2009 yılından itibaren BT ve telekom sektörlerinde birçok  firmaya seçme ve yerleştirme hizmeti, insan kaynakları ve yönetim konularında danışmanlık veren Esin, Aralık 2015 itibariyle ise Avnet Technology Solutions Türkiye bünyesine Satış Direktörü olarak katıldı. 
ETİKETLER : ufuk esin avnet 1054
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN