İnsan Kaynakları 30 ARALIK 2013 / 08:17

Unify, Türkiye ülke müdürlüğü ve satış direktörlüğü görevlerine yeni atamalar yaptı

Unify, eski adı ile Siemens Enterprise Communications, Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Erda Tütüncüoğlu’nu getirdi. Farklı ağlar, cihazlar ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştiren ve iş birimlerinin zengin ve anlamlı bir iletişim deneyimi yaşamasını sağlatan Unify, Türkiye’deki satış organizasyonunu Siemens bünyesinde farklı sektör deneyimleri edinmiş bir isimle güçlendiriyor.
Yaklaşık 16 yıldır telekomünikasyon, BT, tüketici elektroniği ve sağlık sektörlerinde tecrübe kazanmış olan Erda Tütüncüoğlu, Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans Programını tamamlayarak profesyonel iş hayatına 1995 yılında Siemens Kurumsal Haberleşme Bölümü’nde Satış Yöneticisi olarak başladı. Çalışma hayatına Siemens AG Almanya Kurumsal Haberleşme Bölümü’nde Danışman, Siemens Türkiye Kurumsal Haberleşme Bölümü’nde Direkt ve İndirekt Satış Grupları Yöneticisi, Siemens Ev ve Ofis Haberleşme Cihazları Bölümü’nde Direktör olarak devam eden Tütüncüoğlu son olarak Siemens Sağlık Çözümleri Bölüm Yöneticiliği görevinde bulundu. Tütüncüoğlu, yeni göreviyle birlikte şirketin Türkiye´deki yapılanmasına yön verip, ekibiyle birlikte iş ortaklıklarını güçlendirip genişleterek, kurumsal müşterilere daha profesyonel ve etkin hizmet verilmesini sağlayarak sektörde hızla büyümesinden sorumlu olacak.
Unify, ayrıca EMEA Bölgesi Kanal Satış Direktörlüğüne Ahmet Gül’ü getirdi. Gül, profesyonel iş hayatına Elektroteknik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 1995 yılında Siemens AG Almanya satış organizasyonunda başladı. Satış öncesi destek, proje yönetimi, stratejik kanal yönetimi ve kurumsal müşteri danışmanlığı, Deutsche Telekom özel proje danışmanlığı yapan Gül, son olarak Siemens EC’de Türkiye ülke müdürlüğü görevini yürütmekteydi.
ETİKETLER : Sayı:952

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics