İnsan Kaynakları 31 AĞUSTOS 2015 / 00:48

Uşak’ta 200 kişiye iş imkânı

Dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, İstanbul ve Uşak lokasyonlarında 2 bine yakın kişiye kariyer fırsatı sunarken, Batı Anadolu bölgesinde büyümesini sürdürüyor. Şirket bu kapsamda Eylül sonuna kadar Uşak lokasyonunda 200 kişiyi işe almayı hedeflerken, diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, kariyer hedefleyen 18-35 yaş arası lise mezunu adaylardan başvuru bekliyor.

Teleperformance Türkiye’nin istihdam hedefindeki 200 kişi, Uşak lokasyonunda Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak büyük firmaların müşteri ilişkileri, kampanya tanıtım ve satış projelerinde görev alacak. Müşteri temsilcileri bu kapsamda halkla ilişkiler kavramları, iletişim süreçleri, telefonla iletişim, diksiyon, bilgisayar kullanma, toplumsal düzen, müşteri memnuniyeti, müşteri ilişkileri, müşteri ile etkin iletişim gibi başlıkları içeren Teleperformance eğitim programlarına katılma ve çağrı merkezi sektöründe kariyer yapma fırsatı bulacak.

Nitelikli işgücü personel eğitimleri için 2010’dan bu yana İŞKUR Uşak İl Müdürlüğü ile işbirliğini sürdürdüklerini dile getiren Teleperformance Türkiye Genel Müdürü Engin Utkan, bugüne kadar İŞKUR Meslek Edindirme Programları ve Teleperformance eğitimleriyle Uşak’ta binden fazla kişiyi işe alarak, sektöre kalifiye eleman kazandırdıklarını ve asgari bir eğitim standardı oluşturduklarını belirtti.
ETİKETLER : 1036
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN