İnsan Kaynakları 31 AĞUSTOS 2015 / 00:48

Uşak’ta 200 kişiye iş imkânı

Dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, İstanbul ve Uşak lokasyonlarında 2 bine yakın kişiye kariyer fırsatı sunarken, Batı Anadolu bölgesinde büyümesini sürdürüyor. Şirket bu kapsamda Eylül sonuna kadar Uşak lokasyonunda 200 kişiyi işe almayı hedeflerken, diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, kariyer hedefleyen 18-35 yaş arası lise mezunu adaylardan başvuru bekliyor.

Teleperformance Türkiye’nin istihdam hedefindeki 200 kişi, Uşak lokasyonunda Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak büyük firmaların müşteri ilişkileri, kampanya tanıtım ve satış projelerinde görev alacak. Müşteri temsilcileri bu kapsamda halkla ilişkiler kavramları, iletişim süreçleri, telefonla iletişim, diksiyon, bilgisayar kullanma, toplumsal düzen, müşteri memnuniyeti, müşteri ilişkileri, müşteri ile etkin iletişim gibi başlıkları içeren Teleperformance eğitim programlarına katılma ve çağrı merkezi sektöründe kariyer yapma fırsatı bulacak.

Nitelikli işgücü personel eğitimleri için 2010’dan bu yana İŞKUR Uşak İl Müdürlüğü ile işbirliğini sürdürdüklerini dile getiren Teleperformance Türkiye Genel Müdürü Engin Utkan, bugüne kadar İŞKUR Meslek Edindirme Programları ve Teleperformance eğitimleriyle Uşak’ta binden fazla kişiyi işe alarak, sektöre kalifiye eleman kazandırdıklarını ve asgari bir eğitim standardı oluşturduklarını belirtti.
ETİKETLER : 1036

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics