İnsan Kaynakları 27 AĞUSTOS 2016 / 09:36

Uzmanlıklar daha da netlik kazanıyor

İnternet reklamcılığında, işletmelerin etkin kampanya planlaması konusunda yetkin ajanslarla buluşmasını sağlamak amacıyla geliştirilen Google Partners programı kapsamında iki yeni uygulama hayata geçiyor: Google İş Ortağı Uzmanlıkları ve Premier Partner Rozeti.
Google Partners programı kapsamında düzenlenen eğitimlere katılıp, sınavları geçerek Google Partner rozetini almaya hak kazanan ajanslar, buna ek olarak, Arama Ağı, Mobil, Video, Display ve Shopping başlığında beş ayrı alandaki yetkinliklerini tamamlayarak ‘Google İş Ortağı Uzmanı’ sertifikasını alma hakkı elde edecekler. Bunun sonucunda da işletmeler, ihtiyaçları paralelinde yetkin ajanslar ile buluşabilecek. Google reklamcılık kampanyaları konusunda geniş bir portföye sahip ve müşterileri için etkin çözümleri sunan iş ortakları ise Premier Google Partner Rozeti’ne sahip olacak.
 
ETİKETLER : Google Partners 1086
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN