İnsan Kaynakları 02 NİSAN 2016 / 06:11

Veeam Türkiye ekibi büyüyor

Veeam’in Türkiye operasyonunda Kurumsal Müşteriler Satış Müdürü pozisyonuna Yunus Salık getirilirken, İstanbul Bölge Müdürlüğü görevini de Adil Can üstlendi. BT sektöründe 19 yıllık tecrübeye sahip olan Yunus Salık, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Kariyerine Televes firmasında Teknik Servis Mühendisi olarak başlayan Salık, sırasıyla Koçsistem’de Ürün Yönetimi, Nortel’de Teknik Satış Müdürü, Alcatel-Lucent’te Satış Müdürü, British Telecom’da Kıdemli Satış Müdürü ve son olarak IBM’de Satış Direktörü olarak görev yaptı.
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Adil Can ise kariyerine Global Menkul Değerler’de Proje Lideri olarak başladı. Sonrasında Raymond James ve Inteltek’te Bilgi-İşlem Müdürü, Telcoset ve Alcatel-Lucent Enterprise’da Satış Yöneticiliği yapan Can, Veeam Software’e katılmadan önce IBM Global Services’da Satış Müdürlüğü görevini yürütüyordu.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN