İnsan Kaynakları 25 KASIM 2013 / 08:25

VeriFone’nun Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya’dan Sorumlu Pazarlama Müdürü oldu

Hande Özay Yağcı, 2013 Kasım ayı itibariyle VeriFone Türkiye’de Güney Avrupa ve Rusya’dan Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak yeni görevine başladı. Yağcı burada tüm pazarlama ve iletişim süreçlerinin yönetimini üstlenecek.
İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Hande Özay Yağcı, Kanada King George Koleji’nde Pazarlama İletişimi üzerine eğitim aldı. İş hayatına 2003 Novartis satış ekibinde başlayan Yağcı, daha sonra L’Oreal Türkiye ve Boston Scientific Tıbbi Gereçleri’nde çeşitli görevler üstlendi. Yağcı, 2007 yılında Microsoft Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak göreve başladıktan üç sene sonra Pazarlama İletişimi Müdürü olarak atandı.
ETİKETLER : Sayı:947

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN