İnsan Kaynakları 21 OCAK 2013 / 14:21

Vivikea.com alışverişe yeni soluk getirecek

Hediyeli alışveriş kavramıyla çevrimiçi alışverişe yeni bir soluk getiren Vivikea.com, ev alışverişlerinde geniş ürün çeşitliliğine sahip siteler arasında yerini aldı. Ev, dekorasyon, mutfak ve kişisel bakım ürünlerinde birçok markayı bünyesinde bulunduran Vivikea.com, cazip fiyat seçenekleri ve alışveriş sonrası hediyeleriyle kısa sürede kadınların ilgi odağı oldu.

Vivikea.com’da istediğiniz zaman dilediğiniz markaya ulaşma olanağınız bulunuyor. Sitede dolaşmak, ürünleri incelemek için siteye üye olmak da gerekmiyor. Sitenin anasayfasında kolayca ulaşabilmeniz için Markalar, Vivimoda, EN’ler, Viviblog ve Doymuyoruz Kazanmaya bölümleri mevcut. Markalar bölümünden markalara kolayca ulaşabiliyor, EN’ler bölümünden Vivikea.com’da satışa sunulan en ucuz ve en yeni ürünleri görebiliyorsunuz. Viviblog bölümünde ise ürünler ve gündelik yaşamda sıklıkla ihtiyaç duyabileceğiniz bilgiler veren bir blogu da bulunuyor.

“3 yıl içinde benzerlerimiz arasında ilk 5 içinde olacağız”

Sitenin asıl amacı çok katlı züccaciye olmak. Markası, stoğu ne olduğu belli olmayan ürünlere yer vermeyen site 600 markayı bünyesinde bulundurarak, 10 – 12 bin çeşit ürüne ulaşmayı hedefliyor. Konuya ilişkin olarak Vivikea Kurucu Ortağı Billur Ceyhan Erdoğan şu açıklamaları yapıyor; “Biz sadece markalarla çalışıyoruz. Dolayısıyla sattığımız her ürünün sadece biz değil markalarda da arkasında duruyor. Tek bir site yapıp tüm ürünleri barındırmak belki mümkün ama aynı büyüklük, tüketicinin aradığını bulamaması gibi bir sorun da yaratacak. Yani burada da ürün ve hizmet bazında uzmanlaşma, tematikleşme bence sürece damgasını vuracak. Bizim şirket olarak hedefimiz önümüzdeki 3 yıl içerisinde, benzerlerimiz arasında ilk 5 içerisinde yer almak”.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics