İnsan Kaynakları 09 EYLÜL 2012 / 16:34

Vocalcom’dan iş ortaklarına eğitim

46 ülkede bulunan ve 670 binden fazla çalışanı olan Vocalcom, en kapsamlı bulut teknolojileri sayesinde dünya çapında müşterilerine sosyal iletişim merkezi çözümü, web canlı müşteri hizmetleri, proaktif sosyal CRM ve mobil bağlı kiosklar sağlıyor. Şirket, GCC, Doğu Akdeniz ve Mısır’da iş ortakları için “Star Advantage Partner Programı”  başlatılmasından sonra, artık Türkiye’de de iş ortakları için yeni bir döneme odaklanıyor. Yeni dönem kapsamındaki programlar ile iş ortaklarını Vocalcom çözümleri ve hizmetleri hakkında kapsamlı bir bakış ve yerel pazarın mevcut durumu aktarmak için satış ve satış öncesi ekipleri hedefleniyordu. İlk eğitimin 6 Ağustos’ta başladığı ve 10 Ağustos’ta sona erdiği programa, Epitel, Empatel, Pusula, Alfacom, İsnet, Sys, Anadolu Telekom ve Netser gibi şirketler katıldı.
Vocalcom Star Advantage Partner Programı, iş ortaklarını farklılaştırmak ve günümüz pazarında başarılı olmak, büyümeyi sağlamak ve karlılığı artırmak için çeşitli yollar sağlıyor. İş Ortaklığı farklı düzeylerde: Elite veya Temsilci, eğitim programı satış ve satış öncesi tüm katılımcıların rolüne ve özelliklerine göre düzenleniyor.
ETİKETLER : Sayı:887

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN