İnsan Kaynakları 08 NİSAN 2013 / 08:25

Vodafone Türkiye’den kariyer ipuçları

Vodafone Türkiye’nin de dâhil olduğu şirketlerin insan kaynakları müdürlerini öğrencilerle bir araya getiren 7. Ulusal Kariyer Panayırı, Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) işbirliğiyle Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlendi. Panayıra büyük ilgi gösteren öğrenciler, staj ve iş imkânları konusunda bilgi aldılar. Program dâhilinde “Üniversiteden İş Hayatına Geçerken” konulu bir sunum gerçekleştiren Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurul Başkan Yardımcısı Pınar Kalay, başkalarıyla rekabet etmenin kolay olduğunu belirterek, esas zor olanın insanın kendisiyle rekabet etmesi olduğunu söyledi.
Pınar Kalay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gençlerin akademik başarılarının yanı sıra, kendilerini geliştirmek ve farklılaştırmak adına yaptıkları çok boyutlu düşünme, etki ve sonuç yaratma, kendini ve diğerlerini motive etme, değişim konularında da aktif olmalarının önemli olduğunu düşünüyoruz. Vodafone çalışanları için en iyi noktaya gelme arzusu, yeniliğe açıklık, ilişki yönetimi ve kişisel iletişim becerilerinin onları başarıya götürecek değerler olduğuna inanıyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:916

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN