İnsan Kaynakları 18 NİSAN 2010 / 18:00

Web bazlı eğitimlere bir yenisi eklendi

İnfinity Teknoloji’nin geliştirdiği yeni eğitim modeli Hızlı Eğitim, teknolojinin farklı alanlarından satış tekniklerine çeşitli konu başlıkları konusunda eğitim sağlamayı amaçlıyor. Telekonferans gibi teknolojileri baz alan Hızlı Eğitim, hazır eğitim içerikleriyle geniş yelpazede kullanıcıyı hedefliyor. Standart uzaktan eğitim yöntemlerinde olduğu gibi bu sistem de katılımcıların içeriğe istedikleri zaman, istedikleri yerden erişmelerini sağlıyor.
Hızlı Eğitim içinde yer alan 100’ün üzerinde eğitim programı bulunuyor. Yapılan açıklamaya göre bu yöntem, konu anlatımları ve değerlendirme testleriyle katılımcılara hızla öğrenme olanağı sunuyor. Eğitimler animasyon kullanılarak üretiliyor. Bu sayede eğitimin daha etkili olması amaçlanıyor.
Web bazlı eğitimlere www.hizliegitim.com adresinden üye olarak ulaşmak mümkün. Sitedeki metinler ve grafiklerin görünmesi için bilgisayarda Adobe Flash yüklenmesi gerekiyor. Üyelik kayıttan itibaren bir yıl sürüyor. Düzenli olarak güncellenen sistem kapsamında kullanıcılardan gelen taleplere göre yeni eğitim programları da hayata geçiriliyor. Eğitim ücretleri üyeliklere göre; 3 aylık süre için üye olanlar 39 TL, 6 aylık süre için ise 49 TL olarak belirlenmiş durumda.
ETİKETLER : İnfinity Sayı:767

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics