İnsan Kaynakları 11 HAZİRAN 2011 / 01:30

Yapı Kredi çalışanları teknoloji şirketleriyle buluştu

Yapı Kredi çalışanları, birçok önde bilişim şirketler temsilcileri ile “It’s My Life-Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Buluşması” etkinliğinde bir araya geldi. Şekerpınar’daki Yapı
Kredi Bankacılık Üssü’nde bu sene ilki gerçekleştirilen ve her yıl düzenlenmesi planlanan etkinlikte, Yapı Kredi çalışanları, bulut bilişim, mobilite, finansta yeni teknolojiler, kurumsal BT teknolojileri gibi çözümlerle ilgili sunumları izleme ve merak ettiklerini sorma fırsatını yakaladılar.
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Yönetimi Başkanı (CIO) Cahit Erdoğan, şunları söyledi: “Teknolojinin ürün ve hizmet yapısından iş yapış şekline kadar her şeyi değiştirdiği bir çağda yaşıyoruz. Teknoloji ve bilgi bugün tüm şirketler için anahtar kelimeler haline geldi. İçinde bulunduğumuz giderek artan rekabet ortamında teknolojiyi en verimli şekilde organizasyon ve iş süreçlerine bütünleştiren, böylece bilgiyi en verimli şekilde kullanmayı başaran kuruluşlar ayakta kalabilecek. İlklere imza atmamız
aynı zamanda bizlerin bu alandaki sorumluluğunu artırıyor. Bu sorumluluğun sürdürülmesinde başrol oynayan bilişim teknolojileri çalışanlarımızı sektörün önemli isimlerle biraraya getirdik. Bilişim teknolojileri alanındaki gelişmeleri tartıştığımız etkinliğin tüm çalışanlarımız ve katılımcılar için verimli geçtiğini düşünüyorum.
Önümüzdeki dönemlerde de bu tarz etkinlikler ile çalışanlarımızı sektör temsilcileri ile bir araya getirmeye devam edeceğiz.”
ETİKETLER : Sayı:825

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics