İnsan Kaynakları 09 OCAK 2011 / 18:00

Yaratıcı ve girişimci üniversiteliler haydi gençlik projesine

Samsung Electronics’in küresel olarak gerçekleştirdiği gençlik projesi Samsung Mobilers’ın ikincisi başlıyor. Projeye katılmak isteyen üniversiteliler, Facebook.com/SamsungTürkiye adresinden, 4 Şubat 2011’e kadar başvuru yapabiliyor.
Samsung Mobilers; pazarlama, iletişimi, sosyal medya kullanımı ve organizasyon süreçlerini bir araya getirerek, üniversitelilere kariyerlerinin başlangıcında gerçek ve kapsamlı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.
2010 yılında Kore, Çin, Tayvan ve Almanya başta olmak üzere; toplam 14 ülkede yapılan proje; bu yıl 5 yeni ülkeyle birlikte 19 ülkede düzenleniyor.
Bu yıl proje, İstanbul’da yer alan bütün üniversitelerden, 5 Şubat 2011 tarihine kadar gelecek başvurularla başlayacak. Pazarlama yeteneğine güvenen, sosyal ağlarda aktif, yaratıcı ve girişimci üniversiteliler arayan projeye katılım için, Facebook.com/Samsung Türkiye adresinde bulunan başvuru formunun doldurulması yeterli. Başvuru yapacak üniversiteliler, kendileriyle birlikte aynı üniversitede okuyan 2 takım arkadaşıyla birlikte, kendilerini tanıtan, en fazla 40 saniyelik bir video çekerek projeye başvurabiliyor. 15 Mobilers ile birlikte, 5 takımdan oluşacak projenin seçilen takımları; en geç 13 Şubat tarihinde Facebook üzerinden duyurulacak. Üzerinde çalışacakları konuyu en çarpıcı ve en etkili şekilde anlatacaklarına inandıkları fikri bulmak ve fikirlerini en fazla insana yaymanın amaç olarak belirlendiği projede üniversiteliler, deneyim kazanarak kendilerini mesleki açıdan geliştirip, proje süresince sektörün uzmanlarıyla tanışarak onların deneyimlerinden faydalanma şansı bulacakları da belirtiliyor.
ETİKETLER : Sayı:803

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics