İnsan Kaynakları 01 ARALIK 2014 / 09:52

Yaratıcılığı keşif için yollara düşüyorlar

Yaratıcılığı keşfetme misyonuyla hareket eden inovasyon.co, İstanbul-Eskişehir arasında hizmet veren yüksek hızlı trende ‘Hızlı İnovasyon Teknikleri ve İş Modeli Geliştirme Eğitimi’ verecek. Bu kapsamda ‘Hızlı İnovasyon Teknikleri ve İş Modeli Geliştirme Eğitimi’, 20 Aralık Cumartesi günü yüksek hızlı trende gerçekleştirilecek. Gelecek, teknoloji ve inovasyon odaklı düşünce kuruluşu Gelecekhane’nin kurucusu, Halil Aksu’nun yöneticiliğini üstlendiği eğitimde katılımcılarla inovasyon kültürü ve ideal inovasyon süreci ile ilgili detaylar paylaşılacak. Eğitimin ardından yüksek hızlı trenle İstanbul’dan Eskişehir’e ulaşan katılımcılar, Eskişehir Kurşunlu Külliyesi Cam Sanatları Atölyesi’ni ziyaret edecek.

Türkiye’nin en geniş inovasyon ağlarından biri olan Açıkinovasyon.com kurucularının da konuk eğitmenler olarak yer alacağı programın konsept danışmanı Yakup Sezer, “Bu eğitimle katılımcıların gelişmiş inovasyon uygulamaları, keşif atölyeleri ve geniş bir inovasyon vizyonu kazanmalarını sağlamayı hedefliyoruz” dedi. Program ile ilgili detaylı bilgilere www.inovasyon.co adresinden erişilebilir.

 
ETİKETLER : 998
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN