İnsan Kaynakları 26 EKİM 2015 / 08:48

Yarışta temel hedef, finansta yenilik

ING Bank’ın liderliğinde 6-8 Kasım tarihlerinde ikincisi gerçekleştirilecek olan bankacılık hackathon’u için başvurular  başladı. Yazılım geliştiriciler, ister bireysel ister takım olarak katılabilecekleri “ING Hackathon”da  bankacılığı kolaylaştıran dijital çözümler geliştirmeye yönelik projeler üretecek, 45,5 saat içinde en iyi dijital bankacılık projesini üretip büyük ödülü kazanmak için yarışacak. Kazanan takım Romanya’da düzenlenecek olan ING Global Hackathon’a katılma hakkı ve 7 bin 500 TL’lik hediye çeki kazanacak. Başvurular 2 Kasım tarihine kadar devam edecek.
ING Hackathon’da katılımcıların, bankacılık alanında müşterilerin hayatını kolaylaştıracak yaratıcı fikirler geliştirmesi bekleniyor. Özellikle, internet bankacılığını geliştirmek, alternatif kişisel finans çözümleri veya sistemleri üretmek, büyük veri, IoT, alternatif mobil ödeme çözümü veya sistemi icat etmek, fintech, müşteri deneyimi, daha iyi veya fonksiyonel bir ATM arayüzü ya da sistemi geliştirmek, bankacılık işlemleri veya sistemleri alternatifleri üretmek gibi konulara odaklanacaklar. Her ekibin proje üretim aşamasında ING Bank’lı bir mentoru da olacak.
 
 
ETİKETLER : 1043
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN