İnsan Kaynakları 17 ARALIK 2012 / 08:53

Yellow Medya’ya deneyimli ürün müdürü

Mobil katma değerli servisler ve internet teknolojileri alanındaki deneyimi ile dikkat çeken Gürkan Ketenciler, Yellow Medya’da Ürün Müdürü görevine getirildi. Ketenciler, Yellow Medya’nın yerel arama, lokasyon bazlı pazarlama, içerik paylaşımı ve yönetimi ile lokasyon bazlı etkileşim konularındaki çözümlerinden sorumlu olarak görev yapacak.
1980 yılında doğan Ketenciler lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde tamamladı. MBA eğitimine aynı üniversitede devam etmekte olan Ketenciler, Yellow Medya ekibine katılmadan önce, kurucu ortakları arasında bulunduğu İnvemo’da 8 yıl boyunca görev yaptı.
ETİKETLER : Sayı:900
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN