İnsan Kaynakları 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Yeni platform eğitimle tanıtıldı

Progress Software Türkiye, gerçekleştirdiği OpenEdge Architect ve OpenEdge Management eğitim etkinliğinde yazılımevleriyle biraraya geldi. Eğitim, Progress Software’in tecrübeli eğitimcilerinden Uzman Çözüm Mühendisi Wouter Dupre tarafından verildi. OpenEdge Architect ve OpenEdge Management eğitimleri başarılı şekilde tamamlandı.
Türkiye’deki Progress uygulama geliştirici ve kullanıcılarının, Progress teknolojilerini yakından takip edebilmelerini amaçlayan eğitim, aynı zamanda zorlu rekabet ortamında kullanıcıların hızla değişen yazılım sektörüne ayak uydurabilmelerini sağlamayı hedefliyor.
Progress yeni teknolojilerini ve geliştirme araçlarını tüm kullanıcılarına duyurmak adına çeşitli etkinlikler gerçekleştirirken eğitimler de veriyor. Eğitim serisinin yeni ürün tanıtım dönemlerinde ve çözüm ortaklarının talepleri doğrultusunda daha sık aralıklarla düzenlenmesi planlanıyor. Ayrıca Progress’in Servis Odaklı Mimari (SOA) teknolojileri ile ilgili olarak 2010 yılının dördüncü çeyreğinde yeni bir buluşma gerçekleştirilecek. Tümleşik uygulama ürünü olan OpenEdge Architect ile uygulama geliştiriciler, açık ve genişletilebilir araç setleriyle yazılımlarının verimliliklerini artırabiliyor. Bu geliştirme ortamı sezgisel bir dizin hiyerarşisi sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:781

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics