İnsan Kaynakları 01 OCAK 2017 / 10:55

Yöneticilere içerik desteği, destek aldı

Melek yatırım ağı BIC Angels, bir milyon TL değerleme ile CEOtudent’a yatırım yaptı. 2015 yılında ‘başarı’ odaklı içerikler üretme hedefiyle kurulan CEOtudent, bu yatırımı da sosyal etkileşimi daha yüksek bir içerik portalı haline gelmek için değerlendirecek. BIC Angels kurucusu Dr. Joachim Behrendt, CEOtudent’ın yarattığı içeriklerin üniversitelilere, girişimcilere ve genç profesyonellere bir yaşam rehberi niteliği taşıdığını belirtirken, “Bu içerik ve görsel yaklaşım, Y kuşağı için de önemli bir iletişim aracı” yorumunu yaptı.
CEOtudent, üniversitelilere ve genç profesyonellere vizyon ve yaşam biçimi kazandırmayı hedefliyor. Kullanıcılar www.ceotudent.com sitesinden kişisel gelişimden pazarlamaya, kariyerden etkinliklere, girişimcilikten güncel haberlere birçok başlıkta özgün içeriklere ulaşabiliyorlar. Kurucusu Yağmur Avvurur’un Genel Yayın Yönetmenliği’ni üstlendiği CEOtudent’ta, satış, pazarlama ve kurumsal iletişimi yönetici ortaklardan Emre Can Durmaz, yazılım başlığını ise Onur Zeybek yönetiyor. CEOtudent, 2016’nın üçüncü çeyreğinde yüzde 91’i 18-30 yaş aralığında olmak üzere ortalama 170 bin ziyaretçiye ulaştı. Sosyal medyada ise aylık bir milyon üç yüz bin erişim alıyor. CEOtudent yönetici ekibi, dijital alandaki bu etkileşimi offline alanda gerçekleştireceği organizasyonlarla destekleyerek etkileşim alanını büyütmeyi ve Avrupa’ya da açılmayı hedefliyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN