İnsan Kaynakları 21 MAYIS 2011 / 00:03

Yönetim kadrosuna yeni isimler

Microsoft Türkiye, “yeni ol, önde ol” vizyonu paralelinde yönetim kadrosunun gücüne güç katmaya devam ediyor.
Tamer Özmen’le beraber kendisine yeni bir yol haritası belirleyen Microsoft Türkiye’de 9 Mayıs tarihi itibarıyla Murat Yılmaz Servisten sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı,  Çağatay Çopuroğlu ise OEM’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine başladı. Microsoft Türkiye’ye katılmadan önce Murat Yılmaz, Teradata Genel Müdürü, Çağatay Çopuroğlu ise BenQ Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.
İstanbul Erkek Lisesi ve ardından İTÜ Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Yılmaz’ın aynı üniversiteden Mühendislik Yönetimi yüksek lisans derecesi bulunuyor. Çopuroğlu da 1992 yılında TED Ankara Koleji’ni bitirdi ve ODTÜ Gıda Mühendisliğinden mezun oldu.
ETİKETLER : Sayı:822

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN