İnsan Kaynakları 09 TEMMUZ 2017 / 16:10

Zyxel’de iki yeni görevlendirme

Zyxel Communications, Jannik Haargaard’ın 1 Temmuz’dan itibaren Avrupa Başkanı görevini üstlendiğini duyurdu. Haargaard, 11 yıldır Zyxel Avrupa bünyesinde Finlandiya ve Danimarka Ülke Müdürlüğü, Sphairon GmbH Genel Müdürlüğü ve 4 yıldır sürdürmekte olduğu Operasyonlar ve Finans Başkan Yardımcılığı olmak üzere çok sayıda görev üstlendi. Haargaard, yeni bir iş girişimi için şirketten ayrılan Lee Marsden’in yerine atandı. Jannik, Zyxel'in Danimarka Kopenhag'daki ofisinde görev yapacak ve Başkan Yang'a rapor verecek.
2013 yılından bu yana Zyxel Türkiye Marka ve Pazarlama Müdürü olan Özden Aliyagiç Uyar, Ortadoğu bölgesinin de marka yönetimi ve pazarlama projelerinden sorumlu oldu. Profesyonel kariyerine 2004’te Hızlı Sistem’de Kurumsal Marka İletişimi Asistanı olarak başlayan Uyar, ardından Vogel Burda Communications’ta yaklaşık üç yıl boyunca Halkla İlişkiler ve Reklam Uzmanı olarak görev aldı. 2007-2011 arasında Zyxel Türkiye’de Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışan Uyar, 2012-2013 yıllarında ise Bircom’da Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Marka ve Pazarlama Müdürü olarak tekrar Zyxel’e dönen Uyar, eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı ve 2017’de Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi/MBA alanında yüksek lisans yaptı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN